Kurumsal

Şirketimiz 1984 yılında paslanmaz çelikten mutfak eşyaları için kalıp ve makine üretimi yaparak sektöre girmiştir. Üretim aşamasından 2 yıl sonra kendi makine parkurunu oluşturarak imalata başlamış, ilk etapta paslanmaz çelikten çaydanlık, tencere, cezve, fritöz vb. ürünlerin imalatını gerçekleştirmiştir. Şirketimiz imalatta kullandığı ana hammaddeler (paslanmaz çelik, alüminyum, plastik hammadde, emaye hammaddesi ve sac) hariç kutu, kulp, tepe, desen, cam kapak dahil diğer tüm yan unsurlarıyla beraber kendi bünyesinde üretim yapmaktadır.

Yüksek miktarda siparişleri kısa zaman zarfında gerçekleştirmeye elverişli modern tesislerimiz ile gerek yurt içinde gerekse yurt dışında yüzlerce noktaya NETLON markasıyla ürünlerimiz ulaştırılmaktadır. Şirketimiz sektöründe yeniliklere önem vererek geliştirdiği pratik kapak düdüklü tencere modeline uluslararası patent alan tek firmadır. Şirketimizin onlarca tasarım tescil, faydalı model, marka tescil, belgelerine sahip olmakla beraber, CE belgesi, imalat yeterlilik ve kapasite raporlarına da sahiptir. Şirketimizin genel merkezi Yeşilce Mh. Dalgıç Sk. No.18 Kağıthane / İSTANBUL adresinde bulunmaktadır.
 

Vizyon

En mükemmel müşteri hizmeti, en son teknoloji ve bilgiyi üretip, yüksek kalite ve güler yüzle sunarak, müşterimizi memnun etmektir.
 

Misyon

İnsan, bilgi, kalite ve üretim teknolojisine yönelik yatırımları, koşulsuz müşteri memnuniyetini, eğitimi, kültürü ve dayanışmayı ilke edinen felsefesiyle yüksek kaliteyi, en düşük fiyatla en yüksek iş ahlakı çerçevesinde iç ve dış pazara sunarak sektöründe lider olmaktır.